محصولات تصادفی

چرا پیمان کالا؟

                                                                                                    

بازار آشفته

ورود کالاهایی با کیفیت نازل به ویژه از چین، شیرازه اقتصاد صنعتی کشور را دچار اختلال کرده و رویکرد تولیدات بی کیفیت در داخل کشور ، جایگزین رقابت سالم برای ارتقاء کیفی گردیده و در آشفته بازار موجود ، سیلاب کالاهای بی کیفیت هر آنچه در مسیر وجود دارد، از جمله اعتماد مصرف کننده را نابود می کند و با کمال تاسف هیچ سد و خاکریز موثر و بازدارنده ای در برابر این وضعیت وجود ندارد.

سوء استفاده گران با عرضه کالاهای فاقد کیفیت و نا مرغوب که بعضا بدون مجوز و از نظر ظاهر مشابه کالاهای اصلی هستند به مصرف کنندگان و کل جامعه زیان می رسانند.حجم بالایی از محصولات موجود در بازار از استانداردهای لازم برخوردار نیستند و اغلب حوادث خسارت آور به دلیل استفاده از کالاهای نامرغوب و غیر استاندارد روی می دهد.

بخش عمده ای از محصولات خارجی با مارک های گمنام و به قیمت ارزان وارد می شود که در بازار مصرف با سود زیاد به فروش می رسد. کالاهایی هم که کیفیت خوبی دارند با قیمت های بالا و غیر قابل قبول عرضه می شوند.

هر چند چین کالاهای مرغوب هم دارد ولی بعضی وارد کنندگان سودجو برای کسب هرچه بیشتر سود ، کالا های ارزان فاقد کیفیت را وارد می کنند بعلاوه برخی واردکنندگان برای آن که سود بیشتری ببرند عمدا سفارش جنس با کیفیت پایین می دهند.

خریداران می پرسند : آیا تناسبی بین قیمت و کیفیت کالا وجود دارد؟ آیا آن قیمتی که خریدار بابت کالا می پردازد متناسب با کیفیت آن است؟  

باید پرسید: مشتریان چطور این نسبت ها را بسنجند و کیفیت کالا را بدانند؟

از طرف دیگر خدمات پس از فروش هر نوع کالا، بیش از نیمی از اطمینان و امنیت خاطر خریداران را تضمین می کند. متاسفانه بسیاری از مشتریان، پس از خرید کالا در می یابند که خدمات پس از فروش ، مشکل ایجاد شده در کالایشان را برطرف نمی کند. 
اغلب فروشندگان موقع فروش ، برخی ویژگیهای کالا را برجسته یا بزرگ کرده و اطلاعاتی که به خریدار ارائه می شود از دقت کافی برخوردار نیست

 

                                                    

مسئولیت و هدف ما

فروشگاه اینترنتی پیمان کالا مجموعه ای با تجربه و فعال به عنوان مشاور و تهيه كننده كليه لوازم ساختمان و لوازم برقی  ساختمانی و صنعتی  ، دستگاه های حرارتی و برودتی و قطعات صنعتی مي باشد.

شما مي توانيد با يك مشاوره تلفني از نوع  محصول خود و يا محاسبه مهندسي و جزئیات خرید آن اطلاع يافته و ما شما را از مرحله مشاوره تا مراحل خريد ، نصب ، پيگيري و خمات پس از فروش همراهي خواهيم كرد.

ما مدعي ارائه بهترين کالاها همراه با مشاوره برای  انتخاب تجهیزات ساختماني و تاسیساتي مناسب هستيم .

هدف از راه اندازی این فروشگاه تسهیل دسترسی به قطعات و تجهیزات و مصالح مرغوب و همچنین کمک به انتخاب مناسب و خرید بر مبنای دانش کافی از محصول خریداری شده ، همزمان با حذف واسطه ها میباشد.
مشتریان ما قادر خواهند بود در بخش مقالات اطلاعات لازم درباره کالای مورد نظر را مطالعه کرده و در صورت وجود هرگونه سوالی در رابطه با کالای مورد نظر چه در انتخاب برند و چه در زمینه طراحی با مشاورین ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایند.
هدف ما کمک  به کارشناسان و متخصصین فعال در زمینه صنایع و ساختمان   کشور میباشد که بتوانند با خرید از فروشگاه اینترنتی پیمان کالا در زمان و همچنین در هزینه های خرید کالا های مورد نظر ، جهت انجام پروژه هایشان صرفه جویی کنند .
در بخش کاتالوگ ها نیز کاتالوگ محصولات موجود در سایت به منظور کمک به شما مشتریان قرار داده شده است .
همچنین فیلمهای آموزشی نیز در نظر گرفته شده که کار کرد محصولات را نشان میدهد تا انتخاب مناسب کالا را برای مشتریان ما آسان تر کنند، آنها نیز در بخش مربوطه قرار داده شده است.

ما با ارائه مشاوره رایگان ، کوشش می کنیم آگاهی و اطلاعات مشتریان را ارتقاء دهیم وکالاهای جدید همراه با تکنولوژی روز را به آنان عرضه  نماییم.

مشتریان همیشگی ما از تخفیف های ویژه برخوردار می گردند .توصیه می شود در قسمت کاربران عضو شوید.

در صورتی که محصول مورد نظرتان را در فروشگاه پیمان کالا پیدا نکردید به ما اطلاع دهید ، ما شما را کمک می کنیم . همچنین اگر کالای مورد نظرتان از نظر مشخصات فنی با کالای ارائه شده در سایت متفاوت است ، به ما اعلام کنید تا ما با تماس با تامین کنندگان آنرا سفارش دهیم

در موقع خرید از ما شما فقط یک کالا با یک اسم یا یک برچسب را نمی خرید بلکه کالایی با مشخصات تعریف شده را می خرید

                                                                                         

اهداف متعالی

سود خواهی و درآمد زائی که حتماً هدف محوری و طبیعی هر بنگاه اقتصادی است اگر با انگیزه هایی مانند افزودن بر رفاه و آسایش عمومی انسان و رها ساختن او از تارهایی که طبیعت و اجتماع نارَس بر دست و پایش پیچیده است ترکیب نشود ، حاصلی جزگسترش بد اخلاقی، فلاکت عمومی ، و نابودی محیط زیست نخواهد داشت. ، بزعم ما رشد به خودی خود هدف نیست ؛ بلکه توسعۀ توأم با تعهد اجتماعی و اخلاق مقصدی است که باید به دنبالش باشیم.اگر چنین باشد خیلی چیز ها از جمله ارتقاء کیفیت محصولات نیز در پی خواهد آمد. 

رخداد های جهانی اخیر ،از جمله آسیب های جدی وارد شده بر محیط زیست ناشی از سودخواهی و مصرف طلبی لجام گسیخته و بی حساب و کتاب و بحران اقتصادی ای که در سال2008  دامنگیر دنیای غرب شد ، مهر بطلان بر این دست از نظریه های اقتصاد دانان طرفدار "سود تنها هدف نهایی و یگانه کسب و کار" کوبید
افتخار وآرزوی مدیران و کارکنان پیمان کالا این است که پیرو آرمان های والا باشند و بتوانند الگوی آموزنده و زنده ای از آمیزه توسعه اقتصادی و تعالی انسانی و اخلاقی را ارائه نمایند

پر فروشترین محصولات

4, 444 تومان